Väikesadama spetsialist, tase 4

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg1 aasta

Väikesadama spetsialist on inimene, kes tunneb väikesadama eripära. Asjatundlikkus on vajalik nii suurte kui ka väikeste sadamate arendamisel. Väikesadama spetsialist töötab tavaliselt väikesadamas (st sadamas, mis teenindab peamiselt alla 24 m üldpikkusega aluseid: paate, kaatreid, jahte) või väikesadamatega seotud asutuses, organisatsioonis. Ta korraldab väikesadama tegevust ja puutub kokku nii ettevõtluse, veeliikluse, turismi, keskkonnahoiu kui meretranspordi, kalanduse jt valdkondadega.

Õpe toimub kord kuus 3-5-päevaste sessioonidena ja e-õppe teel, lisandub erialapraktika. Õpe lõppeb koolieksamiga.

Õppijatele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon. Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu, tunde annavad oma ala praktikud.

• Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee kuni 18. augustini 2019.
  • Kui soovid esitada dokumendid koolis kohapeal, saad seda teha 20.05-21.06.2019 ja 06.08-18.08.2019 kell 10-14.

Kooli astumiseks võta kaasa:

• põhiharidust tõendav dokument,
  • isikut tõendav dokument,
  • foto õpilaspileti jaoks.

Tutvu õppekavaga ja küsi lisa väikesadama spetsialisti juhtõpetajalt: Tõnis Paljasma, tonis.paljasma@hak.edu.ee