Väikesadama spetsialist, tase 4

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg1 aasta

Väikesadama spetsialist on inimene, kes tunneb väikesadama eripära. Asjatundlikkus on vajalik nii suurte kui ka väikeste sadamate arendamisel. Väikesadama spetsialist töötab tavaliselt väikesadamas (st sadamas, mis teenindab peamiselt alla 24 m üldpikkusega aluseid: paate, kaatreid, jahte) või väikesadamatega seotud asutuses, organisatsioonis. Ta korraldab väikesadama tegevust ja puutub kokku nii ettevõtluse, veeliikluse, turismi, keskkonnahoiu kui meretranspordi, kalanduse jt valdkondadega.

Õpe toimub kord kuus 3-5-päevaste sessioonidena ja e-õppe teel, lisandub erialapraktika. Õpe lõppeb koolieksamiga.

Õppijatele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon. Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu, tunde annavad oma ala praktikud.

• Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee või e-posti aadressil hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee kuni 16. augustini 2020.
  • Kui soovid esitada dokumendid koolis kohapeal, saad seda teha 2.-16. augustini tööpäeviti kell 10-14.

Kooli astumiseks on vaja esitada:

• põhiharidust tõendav dokument,
  • isikut tõendav dokument.

Tutvu õppekavaga ja küsi lisa väikesadama spetsialisti juhtõpetajalt: Tõnis Paljasma, tonis.paljasma@hak.edu.ee