Meie koolist

Vabad ametikohad

Avatud konkurss TÄIENDUSÕPPE JUHI ametikohale

Selles ametis on Sinu ülesanneteks asjakohaste täienduskoolituste ja koolitusprojektide planeerimine, korraldamine, läbiviimine ja turundamine, koolitusvajaduste kaardistamine  koostöös juhtõpetajate ja tööandjatega, tegevuskava koostamine, koolitusprojektidega seotud dokumentatsiooni koostamine ja vormistamine. Samuti annad koostöös teiste õpetajatega oma panuse koolielu edendamisse.

Pakume:

• iseseisvust tegevuskava koostamisel, häid võimalusi eneseteostuseks
  • toetavaid kolleege, suurepärast töö- ja õppekeskkonda
  • võimalust osaleda Hiiumaa jaoks olulise Suuremõisa ajaloolise mõisakompleksi arengu kujundamisel
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust

Ootused kandidaadile:

• soovituslik kõrgharidus
  • algatusvõime ja hea suhtlemisoskus
  • hea koostöö- ja õppimisvõime
  • analüüsivõime ja iseseisvus
  • visioon elukestva õppe edendamisest
  • kasuks tuleb projektijuhtimise oskus/kogemus ja töökogemus haridusvaldkonnas

Tööaeg: täistööaeg
Tööle asumine: 01.04.2024
Töö asukoht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa, Hiiumaa, osaliselt kaugtöö võimalus

Motivatsioonikiri koos CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiaga saata digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 10.03.2024 aadressile hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee.

Lisainfo: +372 56 471 544, hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee

Pakume: