Lossi ja ametikooli koostöös sai valmis kaunis 2023. a seinakalender! 02. november kadi

Osta jõulukingiks kaunis kalender "Lillemaagia Suuremõisa lossis Hiiumaal"! Floristi eriala II kursuse õppijate tehtud lilleseaded Suuremõisa lossi taustal ja interjööris.

Kalender on A3 formaadis (297x420 mm), matist 200 gr paberist, kammköitega. Igat kuud iseloomustab ise nägu lilleseade. Lilleseaded valmistas floristi eriala kursus F20 (lõpetanud 2022): Ade Lehtse, Aiki Sahtel, Aileen Traifalgar, Anneli Kollom, Birthe Liivandi, Helen Mäevälja, Ingrid Kerno, Ireen Peegel, Karolin Kruuse, Kristi Räisa, Kristiina Ase, Ly Pihel, Marge Kask, Maria Varblane, Piret Aleksandra Salumäe, Triin Lipp. Juhendasid õpetajad Hebe-Kai Kann, Tarmo Noormets ja Jaak Tomson. Pildistas Kaja Hiis-Rinne ja kujundas Kertu-Liina Karjus. Projekti juhtis MTÜ Suuremõisa Loss.

Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa loss tänavad ettevõtteid AS Dale Ld. ja Jorjen!

Müügiga tegelevad juhtõpetajad, õppekorraldaja Pille Kaups ja Asta Villmäe. Kõige mugavam on õppijatel osta kalender oma sessi ajal.

Vilistlastel ja töötajatel palume eelnevalt kokku leppida: Pille Kaups (pille@hak.edu.ee, tel +372 5346 1461) või Kadi Mustasaar (kadi.mustasaar@hak.edu.ee, tel +372 5280676) – kui Hiiumaale ei satu, paneme posti. Ostusoovist võib kirjutada ka info@suuremoisaloss.ee, leiame lahenduse.

Tasuda saad kas sularahas või – pärast kokkulepet kättetoimetamise osas – ülekandega:
Mittetulundusühing Suuremõisa Loss
EE951010220105127014
Selgitusse: Kalender

Kõik ametikooli õppijad, vilistlased ja töötajad ning MTÜ Suuremõisa Loss liikmed saavad soetada ühe eksemplari soodushinnaga 10.00 €. Järgnevad eksemplarid on tavahinnaga 14.90 €.

Kalendrit saad osta tavahinnaga ka Coopi Hiiumaa kauplustes (Suuremõisa, Käina, Emmaste, Kärdla Tormi, Kärdla Hiiumaa Kaubamaja), lillepoes Jorjen (Käina ja Kärdla) ja Hiiumaa praamide R-Kioskites (Tiiu ja Leiger).

(Fotod kalendri saamisloost: Kaja Hiis-Rinne)
Rohkem pilte kooli FB lehel.

Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa loss tänavad ettevõtteid AS Dale Ld. ja Jorjen!

Mittetulundusühing Suuremõisa Loss
EE951010220105127014
Selgitusse: Kalender

(Fotod kalendri saamisloost: Kaja Hiis-Rinne)
Rohkem pilte kooli FB lehel.