2023. aasta uued tasuta koolitused keskenduvad erinevate valdkondade praktilistele digioskustele 22. august jane

Uus kooliaasta algab ka täiendusõppes - sel sügisel pakume mitmekülgseid digibaasoskuseid arendavaid koolitusi ning julgustame osalema igas vanuses õppijaid!

Tasuta koolitused on avatud kõigile huvilistele sõltumata vanusest või varasemast haridustasemest.

Kursuseid rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusega tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Mida sel sügisel pakume?

• Juba järgmisel nädalal, T ja K 29.-30. augustil alustab Kärdlas 8-tunnine digiturvalisuse baaskursus. Praegusel hüppeliselt kasvanud veebikelmuste ja küberrünnakute ajastul annab kursus hea ülevaate nii oma isikuandmete ja kontode kaitsmise, kui ka erinevate küberturvalisusega seotud mõistete kohta. Praktilised kelmuste näited ja juhised ohtudest hoidumiseks annab PPA Kärdla jaoskonna juht Moonika Raudsepp, turvalise asjaajamise ja oma kontode haldamise praktilised sammud teevad selgeks Regina Saar ja Külli Jesmin.
  • Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.
  • Kuidas koostada tabelites eelarveid, sorteerida nimekirju, teha numbrite põhjal graafikuid jm? T ja N, 5.-21. septembrini toimub Kärdlas, Hiiumaa Gümnaasiumi ruumides õhtune tabeltöötluse algkursus. Koolitajad lähtuvad iga osaleja varasemast kogemusest, tutvustatakse nii MSExceli kui vabavaraliste teenuste võimalusi. Kindlasti soovitame koolitust kõigile, kes tabeltöötlusega ka varem kokku puutunud, kuid olulised, tööd lihtsustavad funktsioonid unustanud või soovivad teha esimesi samme erinevate andmete koondamisel ja analüüsil.
  • Täpse teemade ülevaate, ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.
  • Alates N, 7. septembrist alustab Kärdlas tehnilise CAD joonestamise ja 3D mudeldamise algkursus, mis tutvustab tööd Onshape programmis ja hiljem ka praktilisi 3D printimise töövõtteid. Kogu vajalik tehnika ja õppevahendid on tagatud kursuse poolt Hiiumaa Gümnaasiumi ruumides. Koolitaja Tõnu Soop lepib järgnevad koolituspäevad kokku esimesel kohtumisel grupiga.
  • Täpse teemade ülevaate, ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.

Kõigi tasuta koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Registreerumisel kehtib vaid üks erand - tasuta koolitustel ei saa osaleda kutse- või kõrgkooli tasemeõppe erialal õppijad. Kõrgharidusega koolitushuvilised lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

NB! Kaugemalt tulijatele pakume kooli ÕPILASKODUS soodsat majutust õppijate hinnakirja alusel.

Hiiumaa ametikool on Töötukassa koolituskaardi partner.

Küsi julgelt lisa telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee.

Mida sel sügisel pakume?

• Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.
  • Täpse teemade ülevaate, ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.

Kõigi tasuta koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Hiiumaa ametikool on Töötukassa koolituskaardi partner.

Küsi julgelt lisa telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee.