Uudised

Tunnusta täiskasvanud õppijat ja õpitegu oma kodukandis 07. mai jane

ETKA Adras kutsub taas tunnustama täiskasvanud õppijaid ja  õpitegusid!


Kutsume üles märkama täiskasvanud õppijaid ning samuti soovime tunnustada õpitegusid, mis aitavad inimestel saada õppimisest positiivseid kogemusi, uusi teadmisi ja oskusi. Meie valla/linna õpitegu on nominatsioon, kuhu sobivad kogukondlikud õppimist edendavad ja toetavad teod ning mis aktiivsete kogukonna liikmete toel teoks saavad.

Märka Sinagi tublisid inimesi ja edasiviivaid õpitegusid enda kogukonnas ning esita kandidaat 10. juuniks oma maakonna täiskasvanuhariduse koordinaatorile!

Tunnustamise reglemendi ja esitamise vormid leiad SIIT

Loe ka eelmise aasta tunnustatute lugusid SIIT 

Kutsume üles märkama täiskasvanud õppijaid ning samuti soovime tunnustada õpitegusid, mis aitavad inimestel saada õppimisest positiivseid kogemusi, uusi teadmisi ja oskusi. Meie valla/linna õpitegu on nominatsioon, kuhu sobivad kogukondlikud õppimist edendavad ja toetavad teod ning mis aktiivsete kogukonna liikmete toel teoks saavad.

Märka Sinagi tublisid inimesi ja edasiviivaid õpitegusid enda kogukonnas ning esita kandidaat 10. juuniks oma maakonna täiskasvanuhariduse koordinaatorile!


Tunnustamise reglemendi ja esitamise vormid leiad SIIT

Loe ka eelmise aasta tunnustatute lugusid SIIT