"Jõuluhõnguline kaunistus" – tee laupäeval, 9. detsembril koos meie floristidega lõhnav seade! 29. november kadi

Hiiumaa ametikooli tublid II kursuse floristid juhendavad glögikohvikutepäeval jõuluhõngulise rippuva seade töötuba kl 12.00–15.00.

Rohelistele okstele lisaks saad valida kaneelipulki, käbisid, aniisi, apelsinirõngaid – ühed aromaatsemad kui teised! Seade sobib nii tuppa kui ka õue ja kujundad Sa selle täpselt selliseks, nagu Sulle meeldib.

Juhendavad Gerli Toomet, Helina Topolev, Kaie Rannaste, Reli Liir, Svetlana Vill ja Terje Mägi.

Kui oled osav, siis valmistamine kolme tundi ei võtagi. Palume regada info@suuremoisaloss.ee. Osalustasu 20 €

* * *

12.00–17.00 on Kpt Malm kehastunud glögikohvikuks "Punsch und Bratwurst" ja pakub Baierimaa hõrgutisi, nt ehtsat praevorsti. Nii et pärast töötuba saad maitsva kõhutäie ja soojendavat hõõgveini.

13.00–14.00 on ainukordne võimalus kuulata Vello Kaskorit lossituuril "Mõisarahva hügieenikommetest". Palume regada info@suuremoisaloss.ee. Osalustasu 5 €.

Nii et pool perest jõuluseade töötuppa, teine pool lossituurile ja kolmas pool hubasesse glögikohvikusse "Punsch und Bratwurst" nautlema!

#visithiiumaa #hiiumaaametikool #suuremõisaloss #lilleseade #hakflorist #jõuluseade #kptmalm

* * *