Lylian Meister on aasta kutseõpetaja nominent 01. oktoober jane

Homme, 2. oktoobril elab Hiiumaa ametikool ETV vahendusel kaasa aasta õpetaja galale Viljandis, kus aasta kutseõpetaja 2021 kolme nominendi seas ka Hiiumaa ametikooli aianduse juhtõpetaja Lylian Meister.

Lylian Meister on Hiiumaa Ametikooli õpetaja, kes on loonud nüüdisaegse praktilise õppesuuna Eesti aianduses, samuti õpiõhkkonna, kus kõik tunnevad end hoituna-toetatuna-inspireerituna. Ta on suurepäraselt ühendanud iseseisva õppimise, grupitööd, meeskonnatöö ja ühisarutelud. Ta on kaasanud oma ala parimaid külalisõppejõude, kes on tõstnud professionaalse aiakunsti taset ja populaarsust saarel, sest nad on pidanud ka avalikke loenguid. Ta lööb kaasa Suuremõisa mõisa ja kooli koostööprojektides ning kogukonna kaasamises neisse – see kõik aitab tuua Hiiumaale uusi õppijaid ja aiandussõpru üle Eesti.

Hiiumaa aasta kutseõpetajaks esitasid ja sealt edasi riiklikule konkursile viisid Lyliani kandidatuuri tema õpilased. Seda peab õpetaja enda sõnul kõrgeimaks tunnustuseks.

Hiiumaa ametikool on uhke ja tänulik.

Kõigi aasta õpetaja gala nominentidega saad tutvuda SIIN

Aasta kutseõpetaja laureaat selgub 2. oktoobril Ugala teatris toimuval aasta õpetaja galal.

Otseülekanne Eesti Televisioonis algab kell 18.45.

Hiiumaa ametikool on uhke ja tänulik.

Kõigi aasta õpetaja gala nominentidega saad tutvuda SIIN

Otseülekanne Eesti Televisioonis algab kell 18.45.