Hiiumaa ametikool soovib mõnusat pühadeaega! 02. detsember kadi

Saadame teele traditsiooniks saanud jõulutervituse! Rõõmusta iseend ja lähedasi piduliku, veidi teistmoodi seadega, mis sobib hästi riputamiseks.

Hebe-Kai Kann ja Tarmo Noormets kasutasid männi-, kadaka-, elupuu- ja jugapuuoksi, kahte ratsuritähte, kibuvitsaoksa. Seadesse sobib ka näiteks kuivatatud hortensia. Rõnga jaoks kasuta painduvaid pajuvitsasid. Töövahenditest läheb sul vaja traati, traaditange ja oksakääre. Et ratsuritähed vastu peaksid, vala nende varre sisse aeg-ajalt vett.

Ja eriti tore on ju kellegagi koos teha. Head meisterdamist!

Muusika: “Christmas Memories”, Loving Caliber feat. Jaslyn Edgar, epicsound.com. Film: Kadi Mustasaar, 2023.

#visithiiumaa #hiiumaaametikool #suuremõisaloss #hakflorist #lilleseade #jõuluseade #häidjõule

Ja eriti tore on ju kellegagi koos teha. Head meisterdamist!