Rahvusvaheline koostöö

ERASMUS+ 2021-2022

Erasmus+ programm võimaldab Hiiumaa ametikooli õppijatel, äsja lõpetanutel ja õpetajatel käia lühi- või pikaajalisel õpirändel. Kuna meil on Erasmus+ õpirände akrediteering, siis tohime välispraktikale saata peaaegu kõikidesse maailma riikidesse!

Õpirändurid tulevad tagasi uute erialaste teadmistega, aga samas kiidavad ka teises kultuuriruumis kogetut ja vastuvõtjate südamlikkust. "Sotsiaalne pool oli magustoit. Saak polnud esmatähtis," meenutas oma Berliini õpirännet linnaaianduse eriala vilistlane Ene Urman.

2021/2022. õppeaastal saab õpirändele minna taas vähemalt 30 õppijat ja/või äsja lõpetanut ja viis Hiiumaa ametikooli õpetajat. Äsja lõpetanutel võib õpirände lõpuks olla kooli lõpetamisest möödas kuni 18 kuud.*

Välispraktika võib sisaldada erialast koolitust nõuetelevastava asutuse juures.*

Kui soovid minna välispraktikale, esita avaldus kuni 31. jaanuarini 2022 SIIN.

Avaldusele lisaks palume saata kadi.mustasaar@hak.edu.ee oma CV (koosta nt Europassi CV siin) ja motivatsioonikiri. NB! Mõlemad peavad olema kas inglise või sihtriigi keeles.

NB! Enne avalduse esitamist tutvu õpirändele kandideerimise tingimustega!

Õpirände korraldus oleneb vastuvõtja valmidusest ning olukorrast Eestis ja sihtriigis. Lisaks Hiiumaa ametikooli partneritele võite otsida ka ise vastuvõtva ettevõtte. Kooli senised välispartnerid leiad SIIT. Uusi partnereid lisandub jooksvalt.

Kui soovid õpirändele minna ja tahad rohkem infot, siis võta julgesti ühendust: Kadi Mustasaar, kommunikatsiooni- ja turundusjuht, kadi.mustasaar@hak.edu.ee, +372 5280676.

Loe lisaks ERASMUS+ programmi lehelt.

* Küsi täpsemat infot meili teel.

Kui soovid minna välispraktikale, esita avaldus kuni 31. jaanuarini 2022 SIIN.

NB! Enne avalduse esitamist tutvu õpirändele kandideerimise tingimustega!

Loe lisaks ERASMUS+ programmi lehelt.

* Küsi täpsemat infot meili teel.