Contact

Filter

All Management Lead teachers Teachers Õppe tugi

Job position
 
Management (8)

Ivo Eesmaa

Director
469 3293
ivo.eesmaa@hak.edu.ee


Pille Kaups

Curriculum Coordinator
+372 5346 1461
pille@hak.edu.ee


Signe Leidt

Development manager
+372 5330 9374
signe@hak.edu.ee


Jane Üksik

Complementary Training Manager
+372 5690 7746
jane@hak.edu.ee


Maarika Leis-Aste

Work-Based Learning Coordinator
+372 513 4282
maarika@hak.edu.ee


Kadi Mustasaar

Coordinator for International Affairs
+372 5280 676
kadi.mustasaar@hak.edu.ee


Anne Tammistu

Financial Manager
469 4266
anne@hak.edu.ee


Ille Kivistu

Maintenance Manager
5268 557
ille@hak.edu.ee

Lead teachers (6)

Hebe-Kai Kann

Lead teacher of floristry
56873757
hebekai@hak.edu.ee

Education:

2018 - ... Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledz, käsitöötehnoloogiad ja disain
2016 Hiiumaa Ametikool, florist
2015 Hiiumaa Ametikool, maastikuehitaja


Lylian Meister

Lead teacher of urban gardening
56471544
lylian@hak.edu.ee

Education:

2009 Räpina Aianduskool, maastikuehitus
2005-2008 Luua Metsanduskool, maastikuehitus
1989-1990 Eesti Humanitaarinstituut, kultuuriteooria
1989 Eesti Kunstiakadeemia, tekstiilikunst, MA


Heli Alp

Lead teacher of landscape gardening
+372 56471544
heli.alp@hak.edu.ee

Education:

2019 Hiiumaa Ametikool, maastikuehitaja, tase 4
2016 Hiiumaa Ametikool, maastikuehitaja, tase 3

Lisainformatsioon: 

Maastikuehitaja, tase 4
Eesti Maastikuehitajate Liidu liige


Andres Veel (CV)

Lead teacher of log house building
56471544
veel@hak.edu.ee

Education:

2018 Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia, pärandtehnoloogia (rahvusliku ehituse eriala), rakenduslik kõrgharidus

Lisainformatsioon: 

Palkmajaehitaja, tase 5
Puitmajaehitaja kutsestandardi töörühma liige
Puitmajaehitaja kutseeksami komisjoni liige
International Log Builders' Association (ILBA) liige


Raivo Avango

Lead teacher of transport service
raivo@hak.edu.ee

Education:

2016 Mainori Kõrgkool, mootorsõidukijuhi õpetaja
2010 Hiiumaa Ametikool, väikesadama spetsialist
2009 Tallinna Tehnikakõrgkool, ADR ohutusnõunik
1990 Tallinna Pedagoogoline Instituut, mootorsõidukijuhi õpetaja
1981 Tallinna Polütehniline Instituut, autode ja automajandite eriala, mehaanikainsener, MA


Tõnis Paljasma

Lead teacher of small craft harbour specialists
tonis.paljasma@hak.edu.ee

Education:

2016 Hiiumaa Ametikool, väikesadama spetsialist
2016 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, tarneahela juhtimine, MA
2013 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, logistika

Teachers (9)

Allard Kerves

Õpetaja
allard.kerves@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

väikelaeva juhtimine, merepääste alused
 


Kersti Kuuse

Õpetaja
kersti@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

inglise keel


Ivo Leiaru

Õpetaja
ivo.leiaru@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

palkkonstruktsioonide valmistamine ja püstitamine, avatäidete valmistamine ja paigaldamine, palkehitiste renoveerimine 


Heiki Mürk

Õpetaja
heiki@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

puidust väikevormide ehitamine ja hooldamine, puidutöö


Lui Remmelg

Õpetaja
luiremmelg@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

taimekasvatus, aiakultuuride hooldamine ja kasvatamine


Viktor Rõbtšenko

Õpetaja
viktor@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

töökeskkonna ohutus, majandus ja ettevõtlus


Marek Rätsep

Õpetaja
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

väikelaeva juhtimine (praktikum), väikelaeva hoid ja hooldus


Taavi Tuulik

Õpetaja
taavi@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lilleseade, ilutaimed, botaanika, sisehaljastus, vee-elustik


Tarmo Noormets

Õpetaja
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lilleseade

Õppe tugi (10)

Külli Jesmin

Educational assistant
kylli@hak.edu.ee


Jalmer Lipu

IT Specialist
jalmer.lipu@hak.edu.ee


Piret Nittim

Librarian
51984080
piretn@hak.edu.ee


Asta Villmäe

Treasurer
469 4266
asta@hak.edu.ee


Halje Palli

Hostel Administrator
5885 6250
halje@hak.edu.ee


Ingrid Saarnak

Manor house administrator
515 8381
ingrid@hak.edu.ee


Kalev Prikk

Bus Driver
kalev@hak.edu.ee


Harri Kink

Caretaker
5306 6455
harri@hak.edu.ee


Eda Sameli

Secretary
5647 1544
eda@hak.edu.ee


Aet Konts

Gardener
aet.konts@hak.edu.ee

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.