WordPressi baasil kodulehe ja e-poe loomise ABC

Koolituse aeg ja maht:                                                                            N-R, 2.-3. märts 2023 + õppepäev ZOOMis / 20 ak tundi + iseseisev töö

Koolituse toimumiskoht: Hiiumaa ametikooli arvutiklass, Suuremõisa loss

Koolitaja: Asko Uri / KehaMeeleKool OÜ

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

WordPress on maailmas enimkasutatud kodulehe valmistamise tarkvara: tasuta, kasutajasõbralik ja väga laialdaste võimalustega. Nii saab näiteks tuhandete kujunduste hulgast omale meelepärase valida ja seda vajaduse järgi kohandada. WordPressiga kodulehe tegemine on jõukohane kõigile – eeldamata programmeerimise oskust.

Algav koolitus toimub koostöös Kasulik Koolitus meeskonnaga ja sobib kõigile, kellel plaanis luua uus koduleht või uuendada olemasolevat kas oma ettevõttele, MTÜ-le, loomingu tutvustamiseks vm. Kui oled varem erinevaid kodulehe platvorme varem kasutanud, kuid soovid oskusi värskendada või senisest sammu edasi astuda, siis registreeru julgesti!

Koolitusel saab selgeks:

• Millest kodulehe loomisel alustada – domeeni ost, kodulehe majutus, WordPressi vabavara paigaldamine
  • Millised on WordPressi võimalused kodulehe sisu loomisel ja kuidas neid kasutada – piltide, videote, heli, asukohakaartide, tabelite, e-poe valmiduse jm lisamine kodulehele; lehtede, postituste ja menüüde haldamine
  • Kuidas saada oma kodulehele meelepärane professionaalne kujundus jpm

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Koolituspäevade ajakava:

N, 2. märts 11.45-17.50 (7 ak tundi)

R, 3. märts 8.30-13.10 (6 ak tundi)

+ kokkuleppelisel kuupäeval õppepäev ZOOMis (7 ak tundi)

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Koolitaja Asko Uri on KehaMeeleKool OÜ koolitusjuht, koolitaja ja õppematerjalide autor (Kasulik Koolitus™). Mitmekülgne ja hinnatud digioskuste koolitaja kõigi kursuste ja töödega saad tutvuda lehe https://kasulikkoolitus.ee/koolitajad/

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse ESFi toetatava tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest. Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes (so kutsekoolis, kõrgkoolis) õppijad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Koolitusel saab selgeks:

• Kuidas saada oma kodulehele meelepärane professionaalne kujundus jpm

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Koolituspäevade ajakava:

N, 2. märts 11.45-17.50 (7 ak tundi)

R, 3. märts 8.30-13.10 (6 ak tundi)

+ kokkuleppelisel kuupäeval õppepäev ZOOMis (7 ak tundi)

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee