Unistus teoks – kandideeri Erasmus+ õpirändele kuni 20.12.22 18. oktoober kadi

Sul on õnn õppida Hiiumaa ametikoolis? Või oled äsja edukalt lõpetanud? Kasuta Erasmus+ programmi lahket pakkumist ja pane end proovile!

Konkurss on avatud kuni 20. detsembrini kl 23:59.

Kuidas kandideerida?

• Avalduse saad esitada SIIN.
  • Avaldusega paralleelselt saada palun aadressile erasmus@hak.edu.ee oma CV ja motivatsioonikiri. NB! Need peavad olema kas inglise keeles või sihtriigi keeles.
  • Enne kandideerimist tutvu kindlasti kandideerimise tingimustega. Samast leiad muuhulgas soovitusi oma CV ja motivatsioonikirja koostamiseks, samuti tegevused enne õpirännet, selle ajal ja pärast seda.
  • Kõikide kandidaatidega vestleme jaanuarikuu jooksul kas koolis kohapeal või veebis.

Lähemalt kandideerimisest loe SIIT.

Ammuta inspiratsiooni kolme vilistlase kogemusloost:

Võta julgelt ühendust: Kadi Mustasaar, kadi.mustasaar@hak.edu.ee, +372 5280676

Konkurss on avatud kuni 20. detsembrini kl 23:59.

Kuidas kandideerida?

• Avalduse saad esitada SIIN.

Lähemalt kandideerimisest loe SIIT.

Ammuta inspiratsiooni kolme vilistlase kogemusloost:

Võta julgelt ühendust: Kadi Mustasaar, kadi.mustasaar@hak.edu.ee, +372 5280676