Tere tulemast uutele õppijatele! 10. september signe

Hiiumaa Ametikooli õppeaasta algas sel nädalal. Esimesena olid koolis linnaaedniku ja väikesadama spetsialisti erialade õppijad. Soovime kõikidele uutele õppijatele rõõmsat ja tegusat kooliaastat!

Linnaaednikud tegid tutvust sibullillede istutamise, botaanika, köögiviljanduse ja veel palju muuga. Väikesadama spetsialistid külastasid Hiiumaa väikesadamaid, kuulasid loengut hüdrograafiast, majandusest, õppisid erialast inglise keelt.  Soovime kõikidele uutele õppijatele ilusat ja tegusat kooliaastat ja jõudu valitud teel.

Fotol on floristide II kursuse õppija töö.

Fotol on floristide II kursuse õppija töö.