Täiskasvanud õppija nädal on alanud 06. oktoober jane

Täiskasvanud õppija nädal (TÕN) toimub tänavu 6.-15. oktoobrini.

TÕNi raames toimub kõikjal üle Eesti arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste  õppimisalaseid saavutusi. Kõigi TÕNi sündmustega oma maakonnas või üle Eesti saad tutvuda TÕNi sündmuste kalendris.

TÕNi raames kuulutatakse 8. oktoobril täiskasvanuhariduse tänuüritusel välja aasta õppija, koolitaja ja õpiteo laureaadid. Tänuürituse otseülekannet saab jälgida SIIN

Aasta õppijasõbralik tööandja kuulutatakse välja 14.oktoobril koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga.

Hiiumaa maakondlike laureaatide tunnustamine toimub 12. oktoobril algusega 18.00 Suuremõisa lossis.

ETKA Andrase 30. aasta juubeli puhul istutatakse samal päeval kell 17.15 Suuremõisa lossi tagaparki Hiiumaa elukestva õppe puu. Oma puu saab sel aastal iga maakond. Suuremõisa kui tänane elukestva õppe keskus Hiiumaal on selleks sobivaim koht - igapäevaselt töötavad siin koos täiskasvanute õppegruppide ja täienduskoolitustega Hiiumaa ametikool, Hiiumaa gümnaasiumi mittestatsionaarse õppe osakond, Suuremõisa Lasteaed-Põhikool ja Pühalepa Vaba Aja Keskus. Koos tegutsevad ja õpivad inimesed kõigis vanusegruppides lasteaialastest väärikas eas pensionärideni.

Kogu info leiab veebilehel www.andras.ee

Õpi midagi uut koos teiste täiskasvanutega!

TÕN koordinaator Hiiumaal on Jane Üksik, telefon 56907746, e-post jane@hak.edu.ee

Kogu info leiab veebilehel www.andras.ee

Õpi midagi uut koos teiste täiskasvanutega!