"Parimad palgimehed Eestis tulevad Hiiumaalt," kirjutab Hiiu Leht 31. mai kadi

Räpinas toimunud rahvusvahelistel palkmajaehitajate meistrivõistlustel näitasid Hiiumaa ametikooli õppijad ja vilistlased taas kord klassi.

Palju õnne õpilaste kategoorias, meie õppijad Erki Vinni (1. koht!), Mikko Kokkmaa (2. koht!) ja Siim Esko (3. koht!) Ja palju õnne meie vilistlasele Alari Suunile proffide kategooria 3. koha ja teist aastat järjest rekordajaga kirvemeeste 1. koha puhul!

Hiiumaa Ametikool on juba aastaid Hiiumaa, Räpina ja Tallinna vahel roteeruvate palkmajaehitajate meistrivõistluste üks korraldajaid. Nii on õpetajad Andres Veel ja Ivo Leiaru näinud, kuidas meie õppijad proffidele järjest lähemale rebivad. Loe pinget pakkunud võistluste kohta lähemalt Puitmajaliidu kodulehelt ja värskest Hiiu Lehest.

Avatud on Hiiumaa ametikooli vastuvõtt muuhulgas palkmajaehitaja ja puitehitiste restauraatori erialale.

#vastuvõtt2024 #palkmajaehitaja #puitehitisterestauraator #käsitööpalkmajaehitajatemeistrivõistlused