Otsime transporditeenuste õppekavarühmale juhtõpetajat! 26. mai kadi

Hiiumaa Ametikool kuulutab välja konkursi transporditeenuste õppekavarühma juhtõpetaja ametikohale.

Selles ametis on Sinu ülesanneteks väikesadama spetsialisti, veoauto- ja bussijuhi erialade õppe planeerimine ja korraldamine, õppekavade arendamine ja rakendamine koostöös tööandjate ja erialaliitudega, tulemuste analüüsimine. Samuti annad koostöös teiste õpetajatega oma panuse koolielu korraldamisse.

Pakume:

• iseseisvust töö planeerimisel, häid võimalusi eneseteostuseks
  • toetavaid kolleege, suurepärast töö- ja õppekeskkonda
  • võimalust osaleda Hiiumaa jaoks olulise Suuremõisa ajaloolise mõisakompleksi arengu kujundamisel

Eeldame:

• logistika või transpordi alast töökogemust ja/või erialale lähedast kõrgharidust
  • kasuks tuleb pedagoogiline või andragoogiline ettevalmistus/kogemus
  • head koostöö- ja õppimisvõimet, analüüsivõimet ja iseseisvust
  • aupaklikku suhtumist ümbritsevasse loodusesse ja elukeskkonda

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumine: 01.08.2022

Töö asukoht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa, Hiiumaa, osaliselt kaugtöö võimalus