Ootame kõiki 25. mail kell 10.00-15.00 Suuremõisa aiapäevale! 16. mai signe

Traditsiooniks saanud Suuremõisa aiapäev toimub sel aastal mai viimasel nädalavahetusel.

• 10.00 Aiapäeva avamine, projekti Garden Pearls tutvustus. Signe Leidt, Kristiina Hellström
  • 10.30 Suuremõisa aia ekskursioon Kristiina Hellströmiga
  • 11.30 Suuremõisa pargi ekskursioon Kristiina Hellströmiga
  • 12.30 Roosisordid, istutus, väetamine ja hooldamine. Rein Joost
  • 13.30 Suvelillede kasvatamine ja hooldamine kevadest sügiseni, Elar Piir, OÜ Lilleparun
  • 14.00 Kastmissüsteemid, OÜ Hortinet
  • 15.00 Aiapäeva lõpetamine
  • Kogu aiapäeva ajal müügil roosid, püsikud, viljapuud jm.
  • Taterma taimeaed, Rein Joost roosid, Lilleparun OÜ suvelilled, Tammejuure mahetalu (kanepitooted, erinevad maheõlid ja jahud). Stokker tutvustab Kubota kommunaalmasinaid.
  • Toimub rohevahetus, müügil ka Hiiumaa Ametikooli õpilaste kasvatatud taimed.

Aiapäev saab teoks tänu Interreg Eesti Läti koostööprojektile "Garden Pearls"

• 10.30 Suuremõisa aia ekskursioon Kristiina Hellströmiga
  • 11.30 Suuremõisa pargi ekskursioon Kristiina Hellströmiga
  • 12.30 Roosisordid, istutus, väetamine ja hooldamine. Rein Joost
  • 14.00 Kastmissüsteemid, OÜ Hortinet
  • 15.00 Aiapäeva lõpetamine
  • Kogu aiapäeva ajal müügil roosid, püsikud, viljapuud jm.
  • Toimub rohevahetus, müügil ka Hiiumaa Ametikooli õpilaste kasvatatud taimed.

Aiapäev saab teoks tänu Interreg Eesti Läti koostööprojektile "Garden Pearls"