Kutsume ametikooli traditsioonilisele advendikontserdile 14. detsembril 11. november kadi

Kolmapäeval, 14. detsembril kell 18.00 toimub Suuremõisa lossis advendikontsert, kuhu lisaks oma õppijatele-töötajatele ootame absoluutselt kõiki muusikalembeseid Hiiumaalt ja kaugemalt!

Esinevad Melissa Carita Ots viiulil ja Sofia Khvichia klaveril. Melissa ja Sofia on andekad muusikud, kelle sõprus ja koostöö said alguse Tallinna Muusikakeskkoolis. Hetkel jätkavad nad oma muusikuteed Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Kammermuusikutena on nad koos tegutsenud juba neli aastat.

Kontsert on TASUTA. Annetused lossi külastuskeskuse arendamiseks on alati teretulnud.