Hiiumaa ametikool soovib häid pühi ja õnnelikku uut aastat 2023! 22. detsember kadi

Täname kogu koolipere järjekordse toreda aasta eest! Ja soovime rahulikku pühadeaega!

Nagu igal aastal, kaunistasid meie floristi eriala I ja II kursus lossi pühadeks. Kodus järgi tegemiseks soovitavad nad selliseid toredaid jõuluseadeid.

Laske fantaasia lendu! Meie floristid kasutasid:

Hüatsindiseade jaoks – läbipaistvat vaasi, hüatsinditaimi, sammalt, kuldset poolitraati, oksi, jõulukuule, puidust kettaid, kasetohtu, käbisid; tööriistadest oksakääre ja traaditange.

Teistmoodi jõulupuu jaoks – pudelit, raskuseks liiva, tugevat traati, erinevaid oksi, oma maitse järgi kaunistusi – paeltest ja jõulukuulidest tulukeste ja käbideni; tööriistadest oksakääre, traaditange, kääre, liimipüstolit.

Muusika: “The Little Drummer Boy”, esitab 101 Strings Orchestra (Classic Christmas, Vol. 1). Filmitud Suuremõisa lossis detsembrikuul 2022.

Laske fantaasia lendu! Meie floristid kasutasid: