Floristide lõpusirge kaunis tähis 23. juuli signe

Hiiumaa Ametikooli floristide kaheaastane õpe on taas lõpusirgele jõudnud. Ees on veel viimane sessioon ja kutseeksam. Nii nagu kaks aastat tagasi, osalesid ka selle aasta lõpetajad filmiprojektis.

Koos juhtõpetaja Hebe-Kai Kanni, õpetajate Tarmo Noormetsa ja Jaak Tomsoniga kaunistati Suuremõisa lossis ja pargis toimunud filmivõtete jaoks park, loss ja modellid. Juhtõpetaja Hebe-Kai Kanni algatatud filmiprojektid jäävad õppekava osaks ka sügisel algaval kursusel.

See on vaid üks näide floristide laiast tööpõllust - pulmad, fotosessioonid, reklaamfilmid, kontserdid ja muud kultuuriüritused sees ja väljas. Iga ruumi ja ümbrust saab taimeseadetega kauniks muuta, et külastajatele eriline kogemus luua, ja just seda Hiiumaa Ametikooli tulevased floristid õpivad.

Vaata meie õppijate ja õpetajate värsket ühistööd siit.

Vaata meie õppijate ja õpetajate värsket ühistööd siit.