Avame veoauto- ja bussijuhi erialade vastuvõtu! 12. oktoober kadi

Esita avaldus www.sais.ee 15. oktoobrist 2022 kuni 10. jaanuarini 2023.

Mõlema sõidukijuhi õpe kestab kuus kuud ja sessid hakkavad pihta veebruaris 2023. Teooriatunnid toimuvad mõlemal erialal koos imelises Suuremõisa lossis, rooli saad keerata nii Hiiumaal kui mandril ning peale õpinguid kasvõi välismaal – viimast juhul, kui osaled Erasmus+ õpirände konkursil.

Veoautojuhiks saad õppida alates 21. ja bussijuhiks alates 24. eluaastast.

Meil on sõidu- ja õppetoetused ja mugav saunaga õpilaskodu.

Ootame nii mehi kui naisi!

Tutvu õppekavadega või küsi lisa õppekorraldajalt: Pille Kaups, +372 5346 1461, tööpäevadel kl 9-16

Veoautojuhiks saad õppida alates 21. ja bussijuhiks alates 24. eluaastast.

Meil on sõidu- ja õppetoetused ja mugav saunaga õpilaskodu.

Ootame nii mehi kui naisi!