Aianduse õhtuloengud Suuremõisa lossis 20. jaanuar signe

Ootame kõiki selle aasta esimesele aianduse õhtuloengule, mis toimub 23. jaanuaril kell 18.00 Suuremõisa lossis.
Esineb Kadri Maikov loenguga "Tervendav aed"

Kadri on endast ja loengust kirjutanud nii:

"Alustasin akadeemilises maailmas uuringuid puuetega laste välitingimustest, millest liikusin edasi haigla alade uuringuteni, kust jõudsin tervendavate aedade teemani. PhD kaitsesin Eesti Maaülikoolis aastal 2016 samas valdkonnas.

Igapäevaselt töötan joonestus- ja visualiseerimistarkvara õppejõuna.

Loenguõhtul soovin Tervendava aia teemat käsitleda keskkonna psühholoogilises võtmes, luues seoseid igapäeva eluga, aia kasutamisega (loe: aiateraapiaga) ning tuua palju näiteid erinevatest tervendavatest aedadest maailmas.

Loengus käsitlen roheruumi omadusi, teraapilisi vaateid ning muid erinevusi tavaaiast. Soovin, et saaksid teema loengu ajal enda jaoks läbi mõelda - Kas Sinu aias on ka nii? Mida saaksid lisada? Kuidas Sinu aed toimib? Eesmärgiks on panna Sind mõtlema aedadest natukene teistmoodi, kui seda praeguseni teinud oled."

Järgmine loeng toimub 6. veebruaril kell 18.00. Hekkidest ja nende hooldamisest räägib Liina Jürisoo.

REGISTREERI LOENGUTELE

Kadri on endast ja loengust kirjutanud nii:

Igapäevaselt töötan joonestus- ja visualiseerimistarkvara õppejõuna.

REGISTREERI LOENGUTELE