Advendiajal oli Suuremõisa loss täis ilusat muusikat 18. detsember kadi

Hiiumaa ametikooli advendiaja kontserdid olid imeilusad! Täname südamest ansamblit Voordevinti ja Mõisakaid Suuremõisa Põhikoolist eesotsas Külli Kreegiga!

Aitäh mõlemale toredale publikule! Voordevinti kontsert lõppes meie maastikuehitajate soovil lõbusa kätest kinni ussiga. Mõisakad, kes on juhendaja Külli sõnul täiesti tavalised põhikooli lapsed (versus muusikakooli õpilased, eks ole, muidu ikkagi ju täiesti erilised) ja kes on kogu hingega asja juures, panid kuulajad heldima.

Hiiumaa ametikooli ja gümnaasiumi koolipered pidasid taas ühist jõulupidu, kust ei puudunud maitsev toit (aitäh, Kpt Malm!), ülihea tantsumuss (aitäh, DJ Eiki Nestor!), paslik valgus (aitäh, Maier Events!) ega viktoriin (aitäh, Tiiu Heldema ja Aet Vohu!). Rahulikku pühadeaega meile kõigile.

#visithiiumaa #hiiumaaametikool #hiiumaagümnaasium #suuremõisaloss #advent #jõulud2023