Fotograafia alused

Koolituse aeg: K, 30.01 ja R, 01.02 kell 10.00-17.15

Toimumiskoht: Suuremõisa loss, II korrus, klass 21

Koolitaja: Pääro Metsand

Koolituse hind: 108 eurot (võimalus tasuda kahes osas)

"Fotograafia alused" on avatud õppe kursus ning on osa linnaaedniku eriala õppekavast.

Koolituse kogumaht on 36 ak tundi + 20 ak tundi e-õpet.

Esimesed kaks kohtumist toimuvad 30. jaanuaril ja 01. veebruaril. Järgmised kohtumised toimuvad vastvalt eriala tunniplaanile veebruari ja märtsi viimasel nädalal.

Koolitus annab ülevaate järgnevast:

- kompositsiooni põhimõtted

- värvi ja valguse käsitlemine fotograafias

- fototehnika võimalused ja valikud

- pilditöötluse alused

Koolitaja Pääro Metsand on varasemalt juhendanud kursuseid nii Hiiumaa ametikoolis kui MTÜ Hiiumaa Fotoprojekt ridades.

Tema töödega saab tutvuda lehel FB lehel Pääro Metsand at Kirsimetsa Photography and Trips

Registreerun koolitusele!

Avatud õpe pakub paindlikku õppimisvõimalust juhul kui eraldi täienduskoolitust valdkonnas toimumas ei ole.

Erialade moodulite ja õppeainete kohta küsi julgelt lisa telefonil

5690 7746 ja aadressil koolitused@hak.edu.ee

Koolituse kogumaht on 36 ak tundi + 20 ak tundi e-õpet.

Koolitus annab ülevaate järgnevast:

- kompositsiooni põhimõtted

- värvi ja valguse käsitlemine fotograafias