Exceli koolitus - algteadmistest lihtsa andmeanalüüsini

Koolituse aeg ja maht: K-R 1.-3. detsember 2021 / 26 ak tundi

Koolituse toimumiskoht: Hiiumaa ametikooli arvutiklass, Suuremõisa loss

Koolitaja: Asko Uri / KehaMeeleKool OÜ

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Kuigi enamus meist töötab Exceliga, on palju sellist, millest teadmine puudub ja mida pole olnud mahti iseseisvalt selgeks teha. Koolitusel tabad end võibolla korduvalt mõttelt, et “…oleks ma seda varem teadnud!”. Algav koolitus toimub koostöös Kasulik Koolitus meeskonnaga ja sobib MS Exceliga varem kokku puutunud huvilistele. Kui oled programmi kasutanud ammu ja soovid oskusi värskendada või soovid baasoskustest sammu edasi astuda, siis registreeru julgesti!

Koolitaja kodulehel saad soovi korral läbi teha Exceli alg- ja kesktaseme testi, mis on õppeprotsessile heaks sissejuhatuseks.

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Koolituspäevade ajakava:

K-N, 1. ja 2.12 kell 9.00-17.00

R, 3.12 kell 9.00-15.50

Registreerun koolitusele

Alates 25. oktoobrist saab täiendusõppes osaleda vaid vaktsineerimispassi või COVID-19 läbipõdemise tõendi esitamisel.

Vastavalt vajadusele saame koolituse suunata hübriidõppesse või täielikult veebipõhiseks juhendatud kursuseks.

Koolitust rahastatakse ESFi toetatava tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest. Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad ega kohaliku omavalitsuse töötajad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Koolituspäevade ajakava:

K-N, 1. ja 2.12 kell 9.00-17.00