Ajaplaneerimise ja enesejuhtimise digitaalsed tööriistad

Koolituse aeg ja maht:                                                                        N-R, 5.-6. ja 19.-20.01.2023 / 30 ak tundi

Koolituse toimumiskoht:                                                  Suuremõisa loss, Hiiumaa

Koolitaja: Terje Alliksoo / Stepinstep OÜ

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Märkamatult kiirenenud elutempo ja muutunud keskkond ei pea olema kurnav. Märksõnadeks on teadlikud enesejuhtimise ja ajaplaneerimise võtted, mis nii tööalaselt kui eraelus aitavad korda luua ja vajadusel ilma konfliktideta ka kiireid ümberkorraldusi teha!

Kõigist digitaalsetest abivahenditest on esmapilgul raske valikut teha. Praktilise koolituse käigus saab analüüsida ja katsetada erinevaid võimalusi - kas parimad on kalendrirakendused, vana hea tabeltöötlus või mõni tasuline tööajaarvestuse äpp?

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Terje Alliksoo on ettevõtja ja koolitaja, kes jagab oma aega lisaks põhitööle ka ettevõtlusega, tegeleb purjetamise, tantsimise, jõusaali trennide ja veel mõne hobiga, on ema ja lisaks perenaine Landseeri-preilile. Ajakavasse mahub ka õpetamine Tallinna Majanduskoolis ning vabatahtliku töö erinevatel spordiüritustel ja Tallinna Vabatahtlikus Merepäästes.

Loe rohkem: https://stepinstep.ee/tutvustus/

Koolituspäevade ajakava:

Neljapäev, 5. jaanuar kell 12.00-18.00

Reede, 6. jaanuar kell 9.00-16.15

Kaugemalt tulijad saavad praamisõidu planeerida sama päeva hommikuks 10.00 praamiga!

Täienduskoolitustel osalejatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus!

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Loe rohkem: https://stepinstep.ee/tutvustus/

Koolituspäevade ajakava: