Uued aianduskursused avatud õppes! 02. november jane

Sel sügisel pakume taas huvilistele avatud õppes aianduskursuseid! Tunnid toimuvad Suuremõisa lossis ja aias ning jagunevad maastikuehitaja eriala õppekava järgi erinevatele õppesessioonidele.

Homme, 3. novembril alustab ME22 õppegrupi valikkursus "Dekoratiivne köögiviljaaed", mida juhendab Lylian Lainoja. Kursuse kontakttundide kogumaht on 20 akadeemilist tundi ja kokku toimub 4 õppepäeva – kaks novembris 2023, üks jaanuaris ja üks mais 2024. Kursuse esimene kohtumine toimub Google Meet keskkonnas ja järgnevad kohtumised Suuremõisas.

Tutvu kursuse täpsema kava ja lisainfoga SIIN.

14. ja 15. novembril alustab ME23 õppegrupi kursus "Lehtpuud ja -põõsad / okaspuud ja -põõsad", mida juhendab Ivari Kandima. Kursuse kontakttundide kogumaht on 30 akadeemilist tundi ja kokku toimub kolm õppepäeva – kaks novembris 2023 ja üks mais 2024.

Tutvu kursuse täpsema kava ja lisainfoga SIIN.

Aiakujunduse huvilistele avame peagi lisaks registreerimise Loona Piho juhendatavale avatud õppe kursusele.

Avatud õpe on täiendusõppe vorm, kus huvilised saavad liituda tasemeõppe erialal õppijatega õppekava moodulite, moodulite teemade või valikkursuste kaupa. Avatud õpe on tasuline, kõigile kursustele kehtib koolituskuludelt tulumaksusoodustus.

Lisainfo ja registreerimine telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee.