Koolituskalender

Koolitusega tutvumiseks klikka kursuse nimel. Õppekava, täpsem korralduslik info ja registreerimislink on lisatud iga koolitusartikli juurde.

NB! Alates 25. oktoobrist kehtib täienduskoolitustel sarnaselt teiste avalike üritustega Covid nakkusohutuse kontrolli kohustus. Osaleda saab vaid vaktsineerimiskuuri läbimise või COVID-19 läbipõdemise tõendamisel. Kõik hetkel kehtivad piirangud leiad lehelt kriis.ee.      Teavitame koolituse üksikasjadest iga koolituse puhul registreerunuid eraldi.

TASULISED JA  AVATUD ÕPPE KURSUSED

TASUTA KURSUSED / veebruar-juuni 2022

Tasuta koolitused toimuvad ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

• Ajaplaneerimise ja enesejuhtimise digitaalsed tööriistad / 10.-11. märts ja 7.-8. aprill / 30 ak tundi
  • Projekteerimistarkvara AutoCAD baaskursus / 30.-31. mai, 8. ja 20. juuni / 26 ak tundi
  • Kodulehe loomine WIX platvormil / 32 ak tundi
  • BIM mudelit kasutamine ja jooniste lugemine traditsiooniliste puitkonstruktsioonide projekteerimise näitel / 26 ak tundi
  • Katuste restaureerimine ja energiatõhususe tagamine restaureerimistöödel / 156 ak tundi
  • Väikesadama taastuvenergia praktilised lahendused / 26 ak tundi
  • Teenindus ja trendid kaasaegses toitlustusettevõttes / 30 ak tundi
  • CNC pinkide opereerimise ja 3D mudelite prototüüpimise baaskursus / 30 ak tundi
  • Eelregistreerimine 2022. a tasuta kursustele

Soovid koolituste infoga kursis olla?                                                                Ootame Sind liituma koolituste FB lehega.

KOOLITUSED TELLIMISEL

Koolitus
Maht ak tundides
Küsi pakkumist

SmartAccounts programmi jätkukursus

SMED standardi kasutamine seadistusaja lühendamiseks

Söödav iluaed - lasteasutusse sobivad    ilutaimed

Paatide hooajalised hooldustööd

Floristi täienduskoolitus - lauaseaded ja etikett

koolitused@hak.edu.ee või telefonil 5690 7746, Jane Üksik

C kategooria kursus koos ametikoolitusega (avatud õppes)   koolitused@hak.edu.ee või telefonil 5690 7746, Jane Üksik

Ei leidnud sobivat koolitust?

Vaata ka Hiiumaa Arenduskeskuse koolituskalendrit.

TASULISED JA  AVATUD ÕPPE KURSUSED

TASUTA KURSUSED / veebruar-juuni 2022

• Kodulehe loomine WIX platvormil / 32 ak tundi
  • Väikesadama taastuvenergia praktilised lahendused / 26 ak tundi
  • Teenindus ja trendid kaasaegses toitlustusettevõttes / 30 ak tundi
  • Eelregistreerimine 2022. a tasuta kursustele

KOOLITUSED TELLIMISEL

Ei leidnud sobivat koolitust?

Vaata ka Hiiumaa Arenduskeskuse koolituskalendrit.

Koolitus
Maht ak tundides