Palkmajaehitaja, tase 4

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg2 aastat

NB! Järgmine vastuvõtt palkamajehitaja eriala õppegruppi avatakse 2022. aasta mais.

Palkmajaehitaja valib materjalid ning valmistab ette ehituspalgi, arvestades materjali kvaliteeti, etteantud juhiseid ning muid objektiga seotud tegureid. Palkmajaehitaja valmistab iseseisvalt käsitööna palkhoone konstruktsiooniosad; püstitab iseseisvalt tööstuslikult või käsitööna valmistatud konstruktsiooniosadest tervikliku palkkonstruktsiooni (sh katusekonstruktsiooni), paigaldab palkehitise avatäited, trepid, sarikad ja muud puitkonstruktsioonid.

Õpe toimub kord kuus 4-5 päeval koolis ja e-õppe teel, lisandub praktika erialaga seotud ettevõttes. Õpe lõppeb puitmajehitaja 4. taseme kutseeksamiga.

Palkmajaehitaja leiab tööd ehituse või restaureerimise valdkonnas või eraettevõtjana.

Õppijatele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon.

NB! Palkmajehitajaks õppides on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu, tunde annavad oma ala praktikud. Õpe toimub Suuremõisa lossis, ametikooli Palgikojas ja erinevatel objektidel Eestis.

Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee 16.05.-18.08.2022.

Kooli astumiseks on vaja esitada:
   - põhiharidust (või sellest kõrgemat haridust) tõendav dokument,
   - isikut tõendav dokument.

Tutvu õppekavaga ja küsi lisa palkmajaehitaja juhtõpetajalt: Andres Veel, veel@hak.edu.ee, +372 56471544, tööpäevadel kl 9-16