Nooremaednik, tase 3

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksHaridusnõudetaÕppeaeg1 aasta

Kui Sul on aianduspisik ning tahad ühe aastaga aednikutöös targemaks ja osavamaks saada, siis tule õpi nooremaednikuks. Õpid kasutama aiatöödeks sobivaid töövahendeid, erinevaid taimi hooldama ja tundma. Ühelt poolt on Sul käed mullas ja teed asjatundjate juhendamisel praktilisi aedniku-töid, teisalt arendad oma digioskusi ja haljastuse rajamise oskusi. Valikainete abil saad õppida aeda kujundama ning erinevas stiilis istutusalasid rajama.

Õpe toimub kord kuus 4-5-päevaste sessioonidena Suuremõisa mõisakompleksis, kus meie kasutada on suur iluaed ning ajalooline Inglise stiilis mõisapark. Lisaks e-õpe ja erialapraktika.

Õpe lõppeb nooremaedniku 3. taseme kutseeksamiga.

Õppijatele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon. Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu, tunde annavad oma ala praktikud.

Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee kuni 13.08.2018.

Kui soovid esitada dokumendid koolis kohapeal, saad seda teha 2.-13. augustini tööpäeviti kl 10.00-14.00.

Kooli astumiseks võta kaasa:
    viimase lõpetatud kooli (klassi) tunnistus,
    isikut tõendav dokument.
    2 fotot.

Tutvu õppekavaga või küsi lisa aednike juhtõpetajalt: Lylian Meister, lylian@hak.edu.ee, +372 5118945, tööpäevadel kl 9-16