Rahvusvaheline koostöö

ERASMUS+ 2019-2020

NB! Uuendatud!

ERASMUS+ välispraktikale saab kandideerida
kuni 30. oktoobrini 2019.

Tänu Erasmus+ programmile saame rikastada Hiiumaa ametikooli õpet ja pakkuda õppijatele, vilistlastele ja õpetajatele võimalust enesearenguks. Välispraktika kogemust ja sellest saadud varjatud kompetentse hinnatakse järjest enam ka töömaailmas.

2019/2020 õppeaastal saavad õpirändele kandideerida kokku 30 Hiiumaa ametikooli õppijat ja äsja lõpetanut ning viis õpetajat. NB! Äsja lõpetanute õpiränne peab toimuma aasta jooksul pärast lõpetamist.
Kool võõrustab kahte välislektorit töömaailmast.

Kandideerimise tähtaeg on 30. oktoober 2019. Kandideerimise ja osalemise täpsemad tingimused leiad projekti lühiülevaatest.

Avatud on kaks konkurssi:

• lühiajaline õpiränne (2-4 nädalat) – 28 kohta
  • pikaajaline õpiränne (3 kuud) – kaks kohta

Konkursil osalemiseks esita:

Avaldus - ava link, täida e-formulari küsitlus ja esita
Europassi CV - mine Europassi keskuse kodulehele, täida, laadi alla ja saada kadi.mustasaar@hak.edu.ee

NB! E-formularis täidetud avaldus kehtib ainult koos ingliskeelse Europassi CV-ga. Konkursil väljavalitud kandidaatide CV saadame me vastuvõtjatele tutvumiseks.

2019/2020 õppeaasta õpiränded toimuvad kevadsemestril. Täpsed vastuvõtjad ja õpirände ajad selguvad jooksvalt sügis-talvel. Väga teretulnud on kandideerija enda ettepanek vastuvõtja osas.

Lisainfo: kadi.mustasaar@hak.edu.ee, +372 5280676, Kadi Mustasaar

2018/2019 toimunud õpirännete partnerid leiad siit.

Lisainfo ERASMUS+ programmi lehel: http://adm.archimedes.ee/erasmusplus/haridus/

Kool võõrustab kahte välislektorit töömaailmast.

Avatud on kaks konkurssi:

• lühiajaline õpiränne (2-4 nädalat) – 28 kohta
  • pikaajaline õpiränne (3 kuud) – kaks kohta

Konkursil osalemiseks esita:

Avaldus - ava link, täida e-formulari küsitlus ja esita
Europassi CV - mine Europassi keskuse kodulehele, täida, laadi alla ja saada kadi.mustasaar [at] hak.edu.ee

Lisainfo: kadi.mustasaar [at] hak.edu.ee" style="color:#0563c1; text-decoration:underline">kadi.mustasaar [at] hak.edu.ee, +372 5280676, Kadi Mustasaar

2018/2019 toimunud õpirännete partnerid leiad siit.